Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Koflator Philips Respironics Cough Assist E70 Asystor kaszlu (kaszlator)

Dostępność: Zapytaj o dostępność realizacji w szybszym terminie
Cena: 33 036,34 zł 33036.34
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: PHILIPS
Kod produktu: NM-TOW003950

Opis

Nowe podejście do nieinwazyjnego usuwania wydzielin i poprawy jakości życia pacjentów

Asystor kaszlu CoughAssist E70 firmy Philips Respironics pomaga pacjentom w odrywaniu, przemieszczaniu i usuwaniu wydzieliny, poprzez zapewnienie wibracji oscylacyjnych o wysokiej częstotliwości, przy równoczesnym stopniowym wywieraniu dodatniego ciśnienia na drogi oddechowe, po czym następuje szybkie przejście do podciśnienia. Wibracje oscylacyjne pomagają w odrywaniu i przemieszczaniu wydzielin, natomiast szybka zmiana ciśnienia powoduje dużą szybkość przepływu wydechowego z płuc, co sprzyja usuwaniu wydzielin.
Skuteczniejsze usuwanie wydzielin z dróg oddechowych

Testy kliniczne dowiodły, że terapia z użyciem koflatora CoughAssist zwiększa szczytowy przepływ podczas kaszlu i zmniejsza częstotliwość nawracania infekcji układu oddechowego.
Zintegrowany algorytm Cough-Trak pomaga w miareczkowaniu i synchronizacji urządzenia z pacjentem, zwiększając komfort i akceptację terapii. Regulowane poziomy oscylacji ułatwiają mobilizację i zwiększają korzyści płynące z terapii.

Można go stosować albo z maską twarzową, albo z ustnikiem, bądź z przejściówką do rurki dotchawiczej lub trachestomijnej pacjenta. Jest ono przeznaczone do stosowania u pacjentów dorosłych lub pediatrycznych, którzy mają trudności z usuwaniem wydzielin lub nie są w stanie zakasłać.

Terapia z użyciem koflatora CoughAssist udrażnia drogi oddechowe na czas dłuższy niż w przypadku inwazyjnego odsysania wydzieliny i powoduje mniej powikłań. Urządzenie CoughAssist E70 jest przeznaczone do stosowania w środowisku instytucjonalnym, szpitalnym oraz w domu.

Koflator CoughAssist E70 udostępnia trzy modyfikowalne profile nastaw wstępnych terapii, dzięki czemu urządzenie można przystosować do okoliczności i stanu pacjenta po jego wypisaniu ze szpitala

Intuicyjny interfejs i duży, kolorowy ekran ułatwiają ocenę leczenia i dostosowanie ustawień urządzenia w celu zwiększenia skuteczności i wygody terapii. Ustawienia urządzenia można zablokować, aby uniemożliwić przypadkową zmianę parametrów podczas leczenia.

Koflator CoughAssist E70, którego źródłem zasilania może być sieć elektryczna bądź akumulator, jest prawdziwie przenośnym rozwiązaniem, zapewniającym pacjentom większą swobodę i wysoki standard opieki

Wartości szczytowego przepływu podczas kaszlu i objętości oddechowej są wyświetlane po każdym cyklu:
Monitorowanie objętości oddechowej ułatwia określenie właściwego ciśnienia wdechowego, niezbędnego do zapewnienia głębokiego wdechu
Monitorowanie szczytowego przepływu podczas kaszlu umożliwia dostosowanie ciśnienia wydechowego, niezbędnego do zwiększenia skuteczności odruchu kaszlowego
Monitorowanie SpO2i pulsu spoczynkowego zapewnia informacje na temat skuteczności terapii w czasie rzeczywistym.
Karta pamięci SD rejestruje dane terapii i umożliwia szczegółową kontrolę.
Kompatybilnośćz aplikacjami EncorePro 2 i DirectView zapewnia pełny obraz terapii.

Wspólna platforma

Wspólne rozwiązania konstrukcyjne skracają czas potrzebny na zapoznanie się z produktem, a kompatybilność z modułem oksymetrycznym umożliwia monitorowanie SpO2.

Wymienny akumulator można wykorzystać w innych urządzeniach firmy Philips Respironics.

  • SKU: TOW003950
  • Grupa produktów: Asystory kaszlu
  • Wymiary: 23,1 x 29,2 x 19 cm
  • Waga urządzenia: 3,8 kg (4,3 kg z akumulatorem)
  • Stawka podatku: VAT 8%

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl